איסוף ומשלוחים

ניתן לאסוף את ההזמנה באיסוף עצמי וללא חיוב מרחוב יצחק מודעי 1, נתניה, בתאום טלפוני 050-8624540, לרוב תוך כשעה מרגע ההזמנה, כאשר בימי עומס (ערבי חג, אירועים ומועדים) עלול להיות עיכוב קל.

המחירים אינם כוללים משלוח אשר יחויב בנפרד בהתאם להוראות תקנון זה.

המשלוח מגיע תוך 3-7 ימי עסקים וחינם בהזמנה מעל 250 ש"ח, כאשר באזורים מרוחקים וחריגים עלולים להיות עיכובים של יום-יומיים בנוסף. מחיר משלוח רגיל בהזמנה פחות מ-250 ש"ח הוא 25 ש"ח.

שליחות טיל. במחיר של 99 ש"ח יוכל המשלם לקבל את הזמנתו עד שעתיים במרכז ואילו עד 5 שעות בכל הארץ ובלבד שההזמנה נקלטה במערכת ההזמנות באותו היום לפניי השעה 19:30 במרכז והשעה 16:30 בכל הארץ. לא ניתן לבצע הזמנת טיל בשבתות ומועדים השליחות מתקיימת אך ורק בימים א-ה.

המוצרים יסופקו באמצעות חברת שליחויות. מרגע מסירת המוצר המוגמר לא יהיה יותר המוצר באחריותו של האתר. אין האתר אחראי על עיכוב בייצור המוצר בשל כוח עליון או אירועים שלא בשליטתנו לרבות שביתות, עיצומים וכל בעיות במשק.

תעריפי המשלוח הינם בישראל בלבד.

החברה עושה ככל יכולתה להבטיח כי המוצרים המוזמנים יגיעו ליעדם. אך עלול להיווצר מצב בו המשלוח לא יגיע ליעדו. במצב של אובדן חבילה ולאחר קבלת טופס אובדן מהגורם המשלח המוצרים שהוזמנו ישלחו בשנית. במקרים בהם הוזמנו מוצרים בעלי ערך רגיש מומלץ לאסוף אותם ישירות מהחנות. אין אחריות על אובדן הנגרם כתוצאה ממתן כתובת שגויה על ידי המזמין.

 

מדיניות החזרות ואחריות על הפריטים:

באתר אנו מציעים אחריות מלאה על כל הפריטים, כל עוד מדובר בבלאי שמקורו לא בבלאי טבעי.

במידה וההזמנה יצאה בצורה שונה ממה שהיזמנתם תוכלו לתבוע פריט חדש.

לפני אישור ההזמנה מומלץ לעשות הגהה קפדנית לפני התשלום למשלוח המוצר.

תקנון ביטול מוצרים

בהתאם לחוק הגנת הצרכן והמועצה הישראלית לצרכנות.
מקרים בהם אין זכות ביטול.
* טובין הניתנים להקלטה לשעתוק או לשכפול שהצרכן או מי מטעמו פתח את אריזתם המקורית (ספרים, קלטות).
אי לכך לאחר השלמת הרכישה באתר בתשלום מלא והוצאת משלוח ללקוח לא יהיה ניתן להחזיר מוצר או מוצרים.

דילוג לתוכן