מהקהילה לקהילה

שמירת הטבע והסביבה היא אבן יסוד בחיינו. כל ילדה וילד מהגיל הרך צריכים להתחנך לשמירה על הטבע והסביבה.
מטרת אירוע קהילה היא לעודד קריאה ומודעות הערך שבשמירה על הטבע והסביבה כבר בגיל זה ולקיים מפגשים מלמדים וחוויתיים בנושא, דרך השימוש בערכה "מה נאחל לטבע?". בכל אירוע ישתתפו עד עשרים ילדים ובסיומו תינתן הערכה "מה נאחל לטבע?" במתנה לכל אחד מן המשתתפים.

מניין מגיעות הערכות?

כל רוכש באתר שירשום בעמוד עגלת הקניות את קוד הקופון cwltn12 ויבחר בשיטת משלוח אירוע קהילה, יתחיל או יצטרף לרכישה קיימת של 30 ערכות המאפשרות קיום אירוע. 

ישנן שלוש אפשרויות לקיום של אירוע קהילה:

1. רכישת 30 ערכות לאזור שיועד על ידי רוכשים. 
2. רכישת 30 ערכות לאזור שהתבקש על ידי צוותים חינוכיים.
3. רכישת 30 ערכות לאזור שיועד על פי צוות "מה נאחל לטבע?". 

כיצד בוחרים אזור?

לרוכש ערכה לאירוע קהילה, קיימת אפשרות בעמוד סיכום הזמנה וביצוע תשלום, במשבצת הערות בטופס לכתוב לאיזה אזור בארץ הוא מבקש לייעד את רכישתו.

"מה נאחל לטבע" תעשה ככל שביכולתה לארגן רוכשים נוספים לאותו אזור, עד לצבירת 30 ערכות לקיום אירוע.

מהו אירוע קהילה?

הילדים מוזמנים למתחם מעוצב ברוח הספר שהכין צוות "מה נאחל לטבע". המפגש ייפתח בשיח סביב הטבע ומשמעותו בחיינו. לאחריו יקשיבו הילדים לסיפור. בתום הקריאה יוכלו הילדים בלווי הוריהם או הצוות החינוכי לאייר ולכתוב ברכות לטבע שייתלו במתחם.

כיצד רוכשים את הערכה?

נכנסים לעמוד הערכה ולוחצים על לינק להמשך רכישה. מיד תועברו לעמוד עגלת הקניות, בוחרים את מספר הערכות שברצונכם לרכוש ומקלידים בשורת קוד קופון את הקוד cwltn12 – לתשומת לב קודם להפעלת הקוד קופון באמצעות כפתור הרענון יש לבחור בשיטת משלוח אירוע קהילה. 
לוחצים על הלינק להמשך רכישה ומיד תועברו לעמוד פרטי המזמין. בעמוד זה במידה ויש ניתן לציין בשורת אירוע קהילה את הבקשה לאזור המבוקש, מכאן ממשיכים לתשלום מאובטח.
כל אירועי קהילה יצולמו ויוסרטו על פי חוק ויפורסמו באתר בהתאם לאישורים שיושגו הן מההורים והן מכל הנוגעים בדבר.
רוכש שהשאיר פרטים באתר, בתום המפגש שבו ניתנה ערכה שרכש לטובת האירוע, יקבל הודעת מייל/SMS עם אישור כי הערכה נמסרה.

ברכישה מרוכזת של שלושים ערכות ויותר באירוע, ניתן להוסיף חסות לבקשת הרוכש.

לצורך רכישת ערכה לאירוע קהילה יש להזין קוד קופון  cwltn12 שנותן הנחה של 10 שקלים מכל מחיר המפורסם בזמן הרכישה באתר בלבד, זאת כחלק בהשתתפותה, בתרומתה ובמחויבותה של "מה נאחל לטבע?" להצלחת האירוע. 

כולנו תודה – צוות "מה נאחל לטבע?".